Warning: Use of undefined constant nadawca - assumed 'nadawca' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /cfg.inc.php on line 49
Kancelaria - O nas - Prawnik Tychy, Prawnik Żywiec, Prawnik Oświęcim
Prawnik Tychy
Witamy na stronie Kancelarii Radców Prawnych i Adwokata PREMIUM
Kancelaria Radców Prawnych i Adwokata PREMIUM jest nowoczesną i dynamiczną firmą oferującą najwyższą jakość usług na rynku prawniczym, zarówno ogólnopolskim jak
i międzynarodowym.

Zapewniamy każdemu klientowi pełny zakres usług prawniczych.
Czytaj więcej...

O Kancelarii Premium

O Kancelarii Radców Prawnych i Adwokata

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokata PREMIUM powstała w 2007 roku. Swój obecny kształt przyjęła z dniem
1 czerwca 2012 roku, jako spółka komandytowa radców prawnych i adwokata. Kancelaria PREMIUM jest nowoczesną
i dynamiczną firmą oferującą najwyższą jakość usług na rynku prawniczym zarówno ogólnopolskim jak
i międzynarodowym.

Współpracujemy z kancelariami radcowskimi i adwokackimi na terenie całego kraju w szczególności zaś na terenie Polski południowej, zapewniając tym samym każdemu klientowi pełny zakres usług prawniczych.

Kancelaria świadczy również usługi na rzecz podmiotów zagranicznych, których obsługa odbywa się w języku angielskim i niemieckim. Młoda, doświadczona i świetnie wykształcona kadra tworzy zgrany i w pełni profesjonalny zespół który zapewnia szybką i fachową pomoc prawną. Nasza kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo prawne obejmujące pełen zakres działalności gospodarczej dzięki zastosowaniu kryterium odpowiedzialności, fachowości oraz najwyższej jakości.

Pracujemy według standardów, które gwarantują porządek i terminowość wykonywanych zadań. Przestrzegamy zasad etyki oraz tajemnicy zawodowej radcy prawnego i adwokata. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, starając się kompleksowo zrozumieć jego potrzeby i sprostać oczekiwaniom. W swoich działaniach nie ograniczamy się jedynie do pomocy przy wyborze najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań - odpowiadających jego możliwościom, potrzebom i oczekiwaniom, lecz zapewniamy wsparcie i uczestnictwo w negocjacjach, rozmowach handlowych, pomoc w wyjaśnianiu skomplikowanych procedur i zagadnień. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom zyskują Państwo pewność doboru najkorzystniejszych rozwiązań. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy naszą radą.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki kontakt.

Kancelaria PREMIUM

Radca prawny Żywiec

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokata PREMIUM
Oleszek Żarnowiec Harat Spółka Komandytowa

NIP: 646 279 11 86 | REGON: 240 713 642
KRS : 0000286627 Zobacz pełne dane kontaktowe

Zadaj nam pytanie

Copyright by KANCELARIA PREMIUM. All Right Reserved, 2012
Projekt i wykonanie: Shif| www.banery-zywiec.pl